«Здрастуй, літо!» – музичне свято для наймолодших

У Комунальному закладі «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №22» відбувся яскравий концерт «Здрастуй, літо!», який подарували вихованцям та працівникам закладу викладачі й учні Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

Ініціатором та організатором заходу стала викладачка Галина Мельничук, до якої долучилися колеги Євгенія Гурич, Марина Мельник, Ірина Малашевська, Людмила Шевчук та Юрій Фокшей разом зі своїми учнями. Захід став чудовою нагодою для популяризації музичного мистецтва та вкотре засвідчив його важливу роль у духовному й естетичному розвитку дітей.

Зворушливо прозвучав фортепіанний твір «Місто спить» у виконанні Михайла Горбачова. Сестрички Лілія та Евеліна Птачик (викладачі Галина Мельничук та Євгенія Гурич) подарували слухачам польську народну пісню «Зозуля». Вікторія Паламарчук (викладач Ірина Малашевська, концертмейстер Галина Мельничук) виконала веселу пісню про свого улюбленого поні.

Справжньою окрасою концерту стали виступи Софії Молдаван, Марини та Юрія Гайдаїв (викладач Марина Мельник), які поділилися зі слухачами своїми улюбленими музичними творами. А Устим Дейнека (викладач Юрій Фокшей), Ольга Сохан та Злата Возняк (викладач Людмила Шевчук, концертмейстер Марина Мельник) познайомили малечу з чарівним звучанням сопілки та скрипки.

Концерт пройшов у надзвичайно теплій, творчій та дружній атмосфері. Юні артисти подарували маленьким слухачам багато щирих емоцій, радості та гарного настрою, а музика стала справжнім привітанням із початком літа.

You may also like...