Навчальний рік завершено: оцінюємо результати, плануємо майбутнє

19 червня 2026 року в концертній залі Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена відбулася підсумкова педагогічна рада, на якій колектив підбив підсумки роботи за 2025–2026 навчальний рік.

Зі звітами виступили завідувачі відділів, заступники директора з навчально-методичної та виховної роботи. У виступах було відображено головні результати року: творчі досягнення учнів і викладачів, конкурсні перемоги, концертну діяльність, реалізовані проєкти та методичну роботу.

Педагогічну раду провела директорка школи Ольга Чуріна. Зустріч пройшла у щирій, відкритій атмосфері професійного спілкування, взаємної підтримки та вдячності за спільно виконану роботу.

Навчальний рік завершено гідно. Оцінено результати, визначено подальші орієнтири та відзначено вагомий внесок кожного відділу у розвиток школи. Досягнення нашого колективу стали переконливим підтвердженням високого професійного рівня та відданості обраній справі.

Дякуємо всім, хто наповнював цей рік музикою, працею, натхненням і добрими справами.

Бажаємо гарного літнього відпочинку, відновлення сил та нових творчих ідей.

До зустрічі у вересні!

You may also like...